?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Зіц-ієрархія

Зустрічався сьогодні з одним знайомим фіндіром. Його спробував посватати російський торговий центр.
Картинка сумна, щасливі мої кандидати в фіндіри. Як на мене, фіндір є елементом самостійного бізнесу. Генеральний директор керує бізнесом, фіндір - фінансами.

Якщо
ж і керівник бізнесу мало що вирішує (стратегія затверджена в Москві, ми її лише виконуємо) і фіндір місцевий є підлеглим не генеральному а фіндіру в Москві, то давайте бути чесними: це не бізнес, це філія. Це не генеральний це керуючий філією: жодної самостійності; виконання інструкцій важливіше аніж досягнення цілей; красивий звіт догори важливіший за прибуток; ну а звільнити можуть просто під настрій.

І так, ти здогадався, щасливий мій кандидате в фіндіри: компанії потрібен не фіндір. Можна назвати це високооплачуваним економістом. Можна цапом-відбувайлом. Можна ще якось. Однак ця позиція не передбачає ні керування фінансами, ні досягнення якихось-то цілей. І відповідальність, за словами рекрутера, лише одна: виконувати накази та вказівки московського фіндіра.

Отаке, щасливі мої кандидати в фіндіри. Перверсії бувають різними. І навіть отакими - системними та холдингоохоплюючими.

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.