?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Наступна мисля з приводу Саакашвілі, Яценюка і іже. Навіяно Боровиком.

Почну з цитати українця, який для ординців є об'єктом ненависті №2. З іншої сторони - він, на відміну від Бандери, є об'єктом обожнювання для поляків - а це важить немало. Мова про Віктора Суворова-Різуна.

"Игра Сталина была совсем простой. Троцкого Сталин отстранил от власти в союзе с Зиновьевым и Каменевым, затем Сталин отстранил Зиновьева и Каменева в союзе с Бухариным, потом Сталин убрал и Бухарина. Поколение чекистов Дзержинского Сталин отстранял от власти руками Генриха Ягоды, затем Генриха Ягоду и его поколение Сталин убрал руками Ежова, затем Ежова и его поколение Сталин убрал руками Берии и т.д."

Це що до Шокіна, Яценюка, Коломойського та інших "ворогів народу".

Люди за 40, ви пам'ятаєте що Бандера і Махно вперто змагались за звання "антиукраїнець №1"? А ви знаєте що Махно був кавалером ЄДИНОГО на той час радянського ордена "КРАСНОГО ЗНАМЄНІ"? У нього був орден №4 - перше нагородження.

Ау, Саакашвілі. Зніми КОЖНОГО, хто хоч грамульку не-білий. Хто залишиться? Хто З ТОБОЮ залишиться?

А слабо розробити план накшалт "в коаліції з Шокіним розкуркулюєм Ахметова, потім в коаліції з Коломойським саджаєм Шокіна, потім робим в Раді пакет антиолігархічних законів котрому Коломойський без Ахметова протидіяти не зможе...." ну і т.д.....
Їй-богу - Джугашвілі розумнішим був.

Capture.JPG

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.