?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

МОРОК і ПРІРВА

Я заскріншотив а не розшарив цей пост Саші Боровика - бо він, можливо, зникне.
МОРОК і ПРІРВА - таким був мій коментар.

МОРОК - перший месседж Боровика. "Ми зробимо щось, коли отримаємо більшість". Саша, світ так не працює. Демократія так не працює. Покладати надії лише на МОЖЛИВЕ формування більшості - це морок. Це відмазка на майбутнє: "нє шмагла я, нє шмагла" або "ці казли не захотіли зі мною коліціонуватися". Це морок для ідеалістів. Німеччина, Франція, Польща - море прикладів коли, здавалося б, непримиренні антагоністи на наступний після виборів день формували коаліцію ЗАРАДИ РОЗВИТКУ КРАЇНИ. Коаліція Юща та Янека - не найгірший приклад.
Хочеш коаліції? Покажи коаліцію в Одесі. Hic Rhodus, hic salta. Покажи, як ви вмієте ОБ'ЄДНУВАТИ заради майбутнього - а не ОБСИРАТИ заради піару. Люди не змінюються. Той, хто прийшов до влади завдяки обсиранню опонентів - не буде з ними коаліціонуватись.

ПРІРВА - другий месседж. Які, блять, "спонсори команди Саакашвілі"? Ви мало заробили? Партії ПОВИННІ формуватись і формувати своїх прихильників вибудовуючи низові осередки. "Команда Саакашвілі" - це що за партія? Як вона на вибори збирається йти? Які спонсори? Хто в вашій команді буде головою Козюльківської райадміністрації - якщо в Козюльках не буде партійного осередку "Команди Саакашвілі", якщо в Козюльках не буде людей, котрі поділяють ідеї "Команди"?
Поки що лише партії Монтян, Балашова та (умовно) Демальянс займається розбудовою своїх осередків - за ідею, а не за гроші.

Для перевірки я дав почитати цей пост своєму малому.
Пам'ятаєте, я якось розказував: історію він вчить по милому американському підручнику "World History: Patterns of Interaction".
Я запитав малого: що не так? І він мені відповів по суті те ж, що подумав і я. 13 років хлопцеві.

І наостанок - знову повторю месседж від мене.
Янукович, Азіров, навіть Ющенко з Тимошенкою - продукти минулої епохи. Очікувати від них мудрості на рівні мого 13-річного сина - було б дивним. Але ті, що при владі тепер - закінчили західні університети. Їх ВЧИЛИ сучасним підходам в політології, суспільствознавстві, ітд. З першого курсу у них були заняття-дискусії, заняття по win-win практиках, заняття по створенню коаліцій. І очікування у мене від них - зовсім інші. Як москалі кажуть - "спрос другой".
Бо папєрєднікі - не могли нічого зробити в силу "скудоумія". А теперішні - ЗНАЮТЬ як, МОЖУТЬ, але не ХОЧУТЬ.
І ти, Саша Боровик - теж не хочеш.


Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.