?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Пам'ятаєте про Клінтона? Його імпічментували не за Моніку - його імпічментували за брехню в суді під присягою. І взагалі, відносини американця з судом - мабуть, самі серйозні відносини з усіх можливих в тій країні.

Так от, про кобіту.
3 роки тому в неї був аналогічний випадок - ощасливила вона своїм коханням 14-річного. Їй не висували кримінальних звинувачень і просто зобов'язали НЕ ПРАЦЮВАТИ з неповнолітніми. Вона - пообіцяла це суду (інакше б її судили). Відсутність кримінальних звинувачень - це те, що в США реально грозить кобіті за "совращєніє нєсовєршеннолєтнєго". Ніякої суворості суду.
І через 3 роки - вона попалася. Ні. питання не в сексі, питання в РОБОТІ З НЕПОВНОЛІТНІМИ. Вона ПОРУШИЛА ЗАБОРОНУ СУДУ. Ще раз - посадили її не за (точніше - не тільки за) секс з неповнолітніми. Судили її саме за порушення судової заборони.
Саме тому судова заборона в тій країні має таку силу.
Реальні приклади.
Мудак побив свою жінку. Ніби розкаявся. Йому присудили ТИЖДЕНЬ тюрми і заборону наближатися до будинку благавєрної. Напився - прийшов з матюками миритися. Вирок - 5 років. Не за побої - цього разу він навіть до будинку не зайшов. За ПОРУШЕННЯ СУДОВОЇ ЗАБОРОНИ.
Мудака зловили п'яним за кермом. Дали двадцять годин виправних робіт. прослухати психолога і пів року заборони їзди. Зловили через місяць за кермом. ТВЕРЕЗИМ. Вирок - два роки тюрми. Не за п'янку, за ПОРУШЕННЯ СУДОВОЇ ЗАБОРОНИ.
Росії зараз по справі Юкоса за вироком суду нараховують 20 мільйонів доларів додатково за кожен день НЕВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ.
Суд має забезпечувати виконання своїх рішень, ага.
Він милосердний лише до тих, хто виконує оті рішення.
Звикайте. воно і в Україні гряде.
Зараз щось подібне (і немилосердне) в Україні є лише щодо аліментів - там абсолютно шкуродерна пеня.
А буде - по всіх рішеннях суду.
Бо право на помилку і милосердя має кожен. Навіть, трясця його, Брейвік.
А права не виконувати милосердне рішення суду не має ніхто.

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.