?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Я тут спілкуюся з сестрами-росіянами (ну - Орда ж нам сестра була, так що сестри - це "разнополоє понятіє").... Бізнесменами, менеджерами, дизайнерами, продавцями...

Я щасливий, що дехто з них вже прозрів. Замість телячого зАхвату - вже тихо ненавидить Вовчика і вважає себе і всю країну заручниками. Чекає, що міфічний ХТОСЬ їх визволить. А ще - шепчуть в коментах: "он нам за фсьо атвєтіт....". Вовчик тіпо. Ню-ню.

Прозрілі мої сестри-росіяни. Бачте, в чому фішка. Свій, Болотний, Майдан можете зробити ви - буржуазія та інтелігенція. Так, це страшно - як було страшно нам, українцям. Так, Вовчик напевне буде стріляти - недовго, поки не зметуть. Але жертви - точно будуть. А як ви хотіли - світлого майбутнього бех жертв не буває.

Але фішка не в цьому. Фішка - вона в тому, що якщо Майдан (чи революцію, якщо від майдану вас коробить) не роблять буржуазія з інтелігенцією - то її роблять пролетарі та люмпени. І, що характерно, для них - люмпенів - ви, "грьобаниє інтілігєнтішкі і абажравшиєся буржуіни" - будете таким само ворогом, як і Вовочка. Росія це вже проходила в 17-му.

В 1914 році Росія почала воювати зі світом. В 1917 люмпени показали Росії кузькіну мать
В 2014 році Орда почала воювати зі світом. В 2017 люмпени покажуть Росії - і Єдінаросам, і Жиріносам, і буржуям, і інтіліґентам - хто, на їхню люмпенську думку, є ворогом Росії. От тоді жертв буде - косою. Тоді рахувати будуть не загиблих, але вцілілих.

У вас менше двох років, прозрілі мої сестри-росіяни. Два роки до вибору - набратися мужності і, можливо, померти героєм нової Росії чи боягузливо але напевно загинути ворогом нового Мордору.

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.