?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Поїхали, милий мій власнику.

Зараз у нас в країні - самий правильний і самий чудовий принцип розрахунку та адміністрування податку на прибуток.
Я стовідсотково ЗА річне калькулювання.

От тільки в мене є два НУ ДУЖЕ СУТТЄВИХ зауваження що до дії закону.

1. Реінвестований в вигляді акцій прибуток НЕ ПОВИНЕН оподатковуватись. Взагалі. Тобі можуть говорити що завгодно про демократію, захист власності та права меншин - але не менше 50% внеску в зростання економічного потенціалу США, як на мене, належить цьому простому пунктику. Особа, що реінвестує а не споживає - цінність для держави.

2. Повернення в принципах обліку до п.5.9 - так, як я якось описав раніше. Річна інвентаризація - обов'язкова, оцінка залишків - обов'язкова. Жодного поопераційного списання собівартості. Якщо ти, мій милий власнику, будеш вважати це за доцільне - роби на здоров'я. Але щоби це робила вся країна примусово - вибач, скарбувка.
Чому це важливо, милий мій власнику? Та тому, що собівартість операцій - це єдина річ, для якої наразі щоденно потрібен бухгалтер та економіст. Якщо цього немає - ти можеш просто рік вести реєстри закупок та продажів, раз на рік робити інвентаризацію - і результат буде тим самим.

Вже чую шипіння твого майже-безробітного головбуха: а що робити з теперішнім "використанням не в господарських цілях?". Все просто. Умовний продаж рулить. А собівартість проданого - просто втрачається в масі такої ж собівартості проданого не-умовно. Визначається інвентаризацією.

Оце і все. Успіхів нам, милий мій власнику.

download.jpg

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.