?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Доброго дня, милий мій власнику та затюканий мій айтішнику.
На фоні успішних звітів УБЕЗ про боротьбу з неліцензійним програмним забезпеченняму тебе, милий власнику, не раз виникало запитання до твого затюканого айтішника - а чи не можна повністю перейти на це саме ”відкрите” програмне забезпечення? І відповідь,
звичайно ж, була одна - мовляв, я, айтішник, все своє господарство готовий перевести хоч зараз. Але є у нас нещасний фіндір, у якого є злюча 1Ска, а ця сама 1Ска працює, як на зло, на самих дорогучих мікрософтівських продуктах: тут тобі і віндовс сервер, тут і якийсь сіквел сервер і платити треба за кожне ядро сервера та ще й за кожного клієнта - добре що не за кожен мегабайт пам’яті.
І ось - євангелія! благая вість! Ця сама 1С отримала можливість працювати абсолютно без Windows-продуктів, затюканий мій айтішнику. Звучить фантастикою: підтримуються конфігурації попередніх вісімок, розгортається повністю на Linux-серверах, та ще й має можливість роботи в браузерах і на мобільних пристроях. І ще бозна-скільки смачностей.
Отож, очікуйте виходу 1C 8.3. Наразі є чітка перспектива того, що ця сама 1С може залишитись єдиним платним продуктом в вашому офісі.
Успіхів тобі, власнику, та скорочення бюджетів!

UPDATED: Вже випустили.

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.