?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Пам'ятаєш, милий мій власнику, мою ідею про ПДВ? Ніхто не отримує податковий кредит з НЕСПЛАЧЕНОГО ПДВ.

Теперішня пільга аграріям рушить цей основний принцип. При чому рушить кардинально - в деяких випадках аграрії ВЗАГАЛІ не переймаються податковим кредитом. Сіре паливо від ФОПників - без проблем. Комбікорми, невідомо ким вирощені та невідомо де змолоті - запросто. Техніка, куплена у фізосіб - ну і що? Держава скомпенсує ВСЕ.

Хочете "елєґантсько" відмити гроші? Купуйте будь-що у аграрія вдвічі дорожче ринкової вартості (вдесятеро?) а він - виводить гроші на вашого ФОПника. ПДВ ґрантує держава.

Отож, моє щире переконання. Пільга аграріям може бути надана ЛИШЕ у прив'язці до кожного оброблюваного гектара - і ніяк інше.

Як варіант - я б пропонував зробити деякий "бюджетний" рахунок, на який нараховувати аграріям деяку суму за кожен оброблюваний гектар. А от "аграрій" може потратити нараховані гроші на сплату будь-якого податку - включаючи ПДВ чи зарплатні податки.

Більше того, я б сказав - за кожен гектар сільгоспугідь у власності - але, мабуть, наше суспільство не готове до такого марнотратства.

Отаке, милий мій власнику. Калькуляція часу is coming.

download.jpg

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.