?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Шило на мило.

Я писав про реформи. І ще писав про реформи.

І знов і знов - міняють одиних людей на інших людей. І не міняють нічого більше.

Саакашвілі змінив всіх голів райадміністрацій
Насіров змінить 1000 керівників в податковій.

А сенс?

Уяви собі США часів Рейгана. Прийшов він в Білий дім. І одним з перших його законів було зменшити податки для багатих та збільшити податки для бідних. Скажи, милий мій читачу - чи треба було Рейгану міняти голову гамериканської податкової з "президентським заповітом": ти багатих бережи а бідних товкмач? Зовсім ні, достатньо було ЗАКОНУ, котрий ВИКОНУЄТЬСЯ.

Чи потрібно було керівникові IRS змінювати тисячу підлеглих керівників? Зовсім ні. Вони виконували один закон - а тепер стали виконувати інший закон.

Замітьте, при зміні президента-республіканця на президента-демократа (чи навпаки) звичайно змінюється менше 5 відсотків Білого Дому. Бо решта - законослухняні професіонали, котрі діють відповідно до Закону при будь-якому президенті.

Президент, міністри, губернатори можуть мати найбільш щирі та благодійні цілі з усіх, хто жили на планеті. Вони можуть щиро прагнути нанестти користь та причинити добро всій Україні та кожній області зокрема. Але якщо закони залишаться старими - то їхні нові кадри будуть діяти по-старому. А от зміна ЗАКОНІВ дозволить і старим кадрам діяти по-новому.

Ау, людоньки! Так, ти, ота "золота тисяча", котра зараз при владі! Міняйте закони! Жодним іншим чином ви НІЧОГО не досягнете.

Хоча ні - досягнете. Як і Саакашвілі в Грузії ви станете кримінальниками - людьми, котрі діяли всупереч ЗАКОНУ і тепер переслідуються по всьому світу.

P.S. До речі, я не говорю про правила для бізнесу - про Податковий кодекс чи ще щось накшалт. Я говорю про закони, написані чиновниками для чиновників - Бюджетний кодекс, тощо.

P.P.S. Оце - правильний напрям реформ.

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
(Deleted comment)
( 1 comment — Leave a comment )