?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Буквар

Срачки з приводу старозаповітного Буття та його співставності з науковою точкою зору провадяться століттями. Інтернет виплюхнув дискусію на новий рівень.

Давайте-но відволічемося від буквоїдських спорів та перенесемося в наше миле дитинство. Нам 2-3 роки, а наш татусь (чи мамуся) - абсолютно повний аналог Бога, від якого ми повністю залежимо. І от, ввечері взимку, під час прогулянки, ми запитуємо: татусю, а що таке небо з місяцем та зірками? Як воно там?
Що має відповісти татко? Про каменюку в небі, що освітлюється невидимим сонцем? Про термоядерні реакції за мільйони світлових років? То дитина спитає "Тату, а це з ким ти зараз говорив?"

От і у Боженьки була та ж проблема - як розказати про світ тодішнім людям з інтеректом 2-3 річних, котрих треба було якось просвітити. Розказати ще й так, щоби це не спотворилось віками. У Боженьки вийшло.Колись нові цивілізації розкопають руїни якогось сучасного міста. DVD-носії будуть нечитабельними (вже зараз нема на чому читати архіви на магнітних стрічках), енциклопедії, надруковані на тонкому газетному папері, зійдуть на труху. Археологи знайдуть лише дитячий картонний буквар, в якому буде сонечко і алфавіт. І будуть археологи дивуватись: як ці пращури змогли прокопати тунель між материком та островом - без геометрії, зате з молитвою "мама мила раму".

Tags:

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.