?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Саакашвілі-президент та Саакашвілі-губернатор мають суттєву різницю.

С-президент був фактично диктатором. В хорошому розумінні цього слова. Разом з владою він отримав переобраний парламент однодумців і міг будь-яку свою ініціативу перетворювати на закон, не оглядаючись на поточне законодавство.
Будь-яка перешкода на шляху реформ відмінялась легальним - законодавчим - шляхом.
Будь-яка ініціатива. для якої не було законодавчої підтримки - легалізовувалась теж законодавчо.

Отож, на додачу до бачення НАПРЯМКУ - С-президент мав законодавчого бульдозера, котрий розчищав старе за вибраним напрямком та законодавчого катка, котрий трамбував асфальтом автобана на розчищеному шляху.

С-губернатор, сподіваюсь, теж має бачення НАПРЯМКУ розвитку. От тільки на цьому напрямку - приватні інтереси контрабандистів, олігархів, прокурорів, судей, СБУшників та інших.
І, як і будь-яка приватна власність, ці інтереси будуть захищатися зі зброєю в руках. А от у С-губернатора - ні танка, ні бульдозера, ні катка немає.

Сьогодні С-губернатор оголосив, що скоротить половину своєї адміністрації. Завтра він виявить, що для отримання фінансування необхідно оформити гору документів для казначейства а цю роботу можуть виконати лише скорочені персоналії.

А після реалізації першої ж ініціативи з залученням державних коштів - проти губернатору буде порушено кримінальну справу за ст. 210 "Нецільове використання бюджетних коштів" і місцевий прокурор зробить це зі щирим задоволенням.

Успішним губернатором був Коломойський - бо той просто інвестував у губернаторство і оплачував необхідні видатки зі своєї кишені за принципом "не заплатити вийде дорожче".

Чи є такий ресурс у С-губернатора - я не знаю. Але якщо його немає - за рік Саакашвілі-громадянина переслідуватиме прокуратура ще однієї молодої демократичної держави.

В будь-якому випадку, мої симпатії - з ним.

Crisis management. Finance management. ERP implementation. Just call.